Aquavital BACTOSPRINT

2 hodnocení
185 Kč
Skladem

Velmi inovativní produkt pro rychlý rozjezd důležitých bakterií v nově založených nádržích, při kolapsu ekosystému, nebo po výrazném zásahu (např. radikální výměna vody či větší očista filtrace). Obsahuje lyofilizovanou směs bakterií a enzymů, která se aktivuje až smícháním s živným roztokem. Díky tomuto uchování bakterií v neaktivním stavu produkt neztrácí ani při dlouhodobějším skladování na účinnosti.

Před použitím otočte víčkem po směru hodinových ručiček, čímž dojde k proražení kapsle s bakteriemi a enzymy a jejich smíchání s živným roztokem. Následně lahvičku protřepejte a nechte stát při pokojové teplotě přibližně 30 minut. Během této doby se bakterie zaktivují. Nyní už stačí aplikovat do nádrže nebo přímo do filtru.

Jedno balení vystačí na 500 l vody. Po aktivaci je nutné spotřebovat celé balení (např. do více menších nádrží), jinak velmi rychle ztrácí účinnost. Při vyšší dávce nehrozí předávkování. Prakticky ihned po aplikaci dochází k nastartování nebo obnově filtrace a potřebných biologických procesů.

Velikost balení: 0,8 g lyofilizovaných bakterií a enzymů + 10 ml živného roztoku.

Kód Kód: 281
Jméno značky: Aquarium Münster
Kategorie: Příslušenství

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení