Aquavital BACTOSPRINT

6 hodnocení
185 Kč
Skladem

Velmi inovativní produkt pro rychlý rozjezd důležitých bakterií v nově založených nádržích, při kolapsu ekosystému, nebo po výrazném zásahu (např. radikální výměna vody či větší očista filtrace). Obsahuje lyofilizovanou směs bakterií a enzymů, která se aktivuje až smícháním s živným roztokem. Díky tomuto uchování bakterií v neaktivním stavu produkt neztrácí ani při dlouhodobějším skladování na účinnosti.

Před použitím otočte víčkem po směru hodinových ručiček, čímž dojde k proražení kapsle s bakteriemi a enzymy a jejich smíchání s živným roztokem. Následně lahvičku protřepejte a nechte stát při pokojové teplotě přibližně 30 minut. Během této doby se bakterie zaktivují. Nyní už stačí aplikovat do nádrže nebo přímo do filtru.

Jedno balení vystačí na 500 l vody. Po aktivaci je nutné spotřebovat celé balení (např. do více menších nádrží), jinak velmi rychle ztrácí účinnost. Při vyšší dávce nehrozí předávkování. Prakticky ihned po aplikaci dochází k nastartování nebo obnově filtrace a potřebných biologických procesů.

Velikost balení: 0,8 g lyofilizovaných bakterií a enzymů + 10 ml živného roztoku.

Kód Kód: 281
Jméno značky: Aquarium Münster
Kategorie: Příslušenství
Zpět do obchodu