O nás

Jsme srdcaři. Akvaristice jsme propadli již v dětství a za téměř 20 let praxe s mnoha druhy (nejen) ryb jsme se leccos naučili. Milujeme přírodu a snažíme se hledat sílu tam, kde je uschovaná zcela přirozeně. Snažíme se kombinovat to, co nás učí jednoduché přírodní zákony, s poznatky z vědy a moderní akvaristiky.

V našem chovu klademe vysoké nároky na kvalitu. A aby byli naši chovanci v perfektní kondici a mohli úspěšně reprezentovat na mezinárodních výstavách, musí mít kvalitní zázemí. Strávili jsme řadu let hledáním toho nejlepšího pro naše rybky, a právě ta cesta nás inspirovala k tomu, předat naše poznatky dál a nabídnout jedinečnou možnost získat kvalitní výrobky i dalším chovatelům. 

Věnujeme se především chovu šlechtěných forem bojovnic a do naší chovatelské práce můžete nahlédnout také zde: Facebook - LPD betta

 
dumb 

Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně a záleží nám na tom, aby byl spokojen nejen on, ale především jeho chovanci. Všechny produkty, které nabízíme, máme vyzkoušené a využíváme je také v našem chovu.

Pokud máte jakýkoli dotaz k některým výrobkům, konkrétní přání, nebo otázku týkající se chovu či akvaristiky obecně, nebojte se na nás obrátit!
Pro ty, kdo si rádi povídají, jsme k dispozici na telefonním čísle +420 704 170 447.
Ti, kterým je naopak bližší psaná forma, vyjdeme rádi vstříc na emailu nanofish.cz@gmail.com.

 

 

Všem přejeme mnoho úspěchů nejen v chovu a pevné zdraví pro Vás i Vaše vodní kamarády!

 

Pavel a Jirka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení