O nás

Jsme srdcaři. Akvaristice jsme propadli již v dětství a za téměř 20 let praxe s mnoha druhy (nejen) ryb jsme se leccos naučili. Milujeme přírodu a snažíme se hledat sílu tam, kde je uschovaná zcela přirozeně. Snažíme se kombinovat to, co nás učí jednoduché přírodní zákony, s poznatky z vědy a moderní akvaristiky.

V našem chovu klademe vysoké nároky na kvalitu. A aby byli naši chovanci v perfektní kondici a mohli úspěšně reprezentovat na mezinárodních výstavách, musí mít kvalitní zázemí. Strávili jsme řadu let hledáním toho nejlepšího pro naše rybky, a právě ta cesta nás inspirovala k tomu, předat naše poznatky dál a nabídnout jedinečnou možnost získat kvalitní výrobky i dalším chovatelům. 

Věnujeme se především chovu šlechtěných forem bojovnic a do naší chovatelské práce můžete nahlédnout také zde: Facebook - LPD betta

 
dumb 

Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně a záleží nám na tom, aby byl spokojen nejen on, ale především jeho chovanci. Všechny produkty, které nabízíme, máme vyzkoušené a využíváme je také v našem chovu.

Pokud máte jakýkoli dotaz k některým výrobkům, konkrétní přání, nebo otázku týkající se chovu či akvaristiky obecně, nebojte se na nás obrátit!
Pro ty, kdo si rádi povídají, jsme k dispozici na telefonním čísle +420 704 170 447.
Ti, kterým je naopak bližší psaná forma, vyjdeme rádi vstříc na emailu nanofish.cz@gmail.com.

 

 

Všem přejeme mnoho úspěchů nejen v chovu a pevné zdraví pro Vás i Vaše vodní kamarády!

 

Pavel a Jirka

Zpět do obchodu